Aš vejuos vasarą

Autorius:
Violeta Palčinskaitė
Iliustruotojas:
Marija Smirnovaitė
Leidėjas:
Tyto alba
Metai:
2022
Puslapiai:
78
ISBN:
978-609-466-691-9

Vienos žinomiausių ir populiariausių Lietuvos poečių Violetos Palčinskaitės pjesė „Aš vejuos vasarą“ sugrįžta!

Pienės Pūko mieste gyvena daugybė nepaprastų herojų: mama Pienė, verdanti visiems vakarienę, miesto galva Nasturtas, jo žmona Konvalija, Braškė, kurią ne laiku nuraškė… Ir, deja, kmynai – pikti Pienių miesto kaimynai. Šiame vasaros mieste susitinka pačios svarbiausios žmogiškosios vertybės: draugystė, grožis ir tiesa.

Suvaidinta šimtuose teatrų ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų, pamėgta vaikų ir suaugusiųjų „Aš vejuos vasarą“ – stebuklinga istorija apie laimę ir apie tai, kaip nelengva ją išsaugoti.

Aš esu tai, ką turėdamas tu gali prarasti, o praradęs vėl susigrąžinti. Mane turėdamas, gali galvoti, kad neturi; neturėdamas – manyti, jog įsigijai. Esu nenuperkamas, neparduodamas ir neskolinamas. Galiu būti didelis ir mažas. Galiu būti tikras ir netikras. Tačiau – kas atkakliai ieško, tas visada mane suranda.

Violeta Palčinskaitė – poetė, prozininkė, dramaturgė, scenaristė, vertėja, didžiausią savo kūrybos dalį skirianti mažiesiems skaitytojams. Su rašytojos eilėraščiais ir pjesėmis užaugo ne viena skaitytojų karta. V. Palčinskaitė yra pelniusi daugybę apdovanojimų už nuopelnus literatūrai ir kūrinius vaikams.

 

 

 

Mūsų partneriai ir rėmėjai