Audrų sergėtojo sala

Autorius:
Catherine Doyle
Vertėjas:
iš anglų kalbos vertė Toma Gudelytė
Leidėjas:
700 eilučių
Metai:
2021
Puslapiai:
306
ISBN:
978-609-95786-6-8

Kai Fionas Boilis įžengia į Aranmoro salą, ši nerimastingai atgyja…

Legendomis apipinta Aranmoro sala turi savų paslapčių… Ji pati išsirenka Audrų sergėtoją, kad šis valdytų orus ir apsaugotų salos magiją nuo priešų. Fiono senelio, uždaro ir ekscentriško senuko, laikas jau baigėsi – metas užleisti vietą naujajam Audrų sergėtojui. Jis pasirodys visai netrukus!

O kažkur giliai Aranmoro salos gelmėse glūdi tamsa… Kol visi laukia naujojo Audrų sergėtojo, iš po žemių bunda grėsminga galia ir siekia vėl užgrobti salą…

Catherine Doyle užaugo Vakarų Airijoje, prie Atlanto vandenyno krantų. Didieji Airijos mitai ir legendos įžiebė joje meilę literatūrai bei svajonę vieną dieną pačiai parašyti knygą. Autorė baigė psichologijos bakalauro studijas, o leidybos magistro laipsnį įgijo Nacionaliniame Airijos universitete Golvėjuje. Audrų sergėtojo salą įkvėpė jos pačios protėvių žemė – Aranmoro sala, kurioje užaugo C. Doyle seneliai, taip pat – daugelio jos giminaičių jūrininkų istorijos. Šiuo metu autorė gyvena Golvėjuje, bet nemažai laiko praleidžia Londone ir Jungtinėse Amerikos Valstijose.

 

 

Mūsų partneriai ir rėmėjai