Gyvatė ir Driežas

Virš. dail. Gavin Bishop
Autorius:
Joy Cowley, Gavin Bishop
Iliustruotojas:
Gavin Bishop
Vertėjas:
iš anglų kalbos vertė Viltaras Alksnėnas
Leidėjas:
Odilė
Metai:
2018
Puslapiai:
93
ISBN:
978-609-8222-05-0

Pasauliniu bestseleriu tapusi knyga „Gyvatė ir Driežas“ – tai linksmos ir pamokančios istorijos apie dvi labai skirtingas būtybes ir dykumoje užsimezgusią jų draugystę. Gyvatė yra elegantiška, rami ir šiek tiek savimyla. Driežas – nenustygstantis vietoje nenuorama. Patyrę daug įvairiausių nuotykių, pasirieję, pasivaržę, pamėginę imtis bendro verslo ir kitų darbų, gyvūnai galiausiai tampa draugais visam gyvenimui. Gyvenimiška išmintis, supratingumas ir humoras padeda Gyvatei ir Driežui užčiuopti draugystės esmę

Knyga, puikiai iliustruota dailininko Gavino Bishopo šiltomis ir ryškiomis dykumos spalvomis, yra skirta pradinių klasių mokiniams.

Joy Cowley (g. 1936) yra viena žymiausių Naujosios Zelandijos vaikų rašytojų, daugiau nei 600 kygų įvairaus amžiaus vaikams autorė. Jos knygos įvertintos daugybe apdovanojimų visame pasaulyje, tarp kurių yra Margaretos Mahy medalis, Naujosios Zelandijos Post vaikų metų knygos apdovanojimas 2008; Naujosios Zelandijos Post jaunių grožinės literatūros apdovanojimas 2008; Robertos Long medalis už multikultūrinį rašymą (JAV), ir AW Reed apdovanojimas už indėlį į Naujosios Zelandijos literatūrą.

Gavinas Bishopas yra daugiau nei 70 paveikslėlių knygų dailininkas ir autorius iš Naujosios Zelandijos, rengiantis parodas visame pasaulyje – nuo Japonijos iki Čekijos.

Mūsų partneriai ir rėmėjai