Kad mane pamatytum

Virš. dail. Mindaugas Jakas
Autorius:
Akvilina Cicėnaitė
Leidėjas:
Alma littera
Metai:
2020
Puslapiai:
187
ISBN:
978-609-01-4043-7

Keturiolikmetė Gilė apie pabaigas žino viską. Ir apie pasaulio pabaigą, kuri turėtų įvykti jau netrukus, 1999-ųjų gruodžio 31-osios vidurnaktį. Ir apie šeimos pabaigą, kai tėtis palikęs namus išeina pas savo studentę. Ir apie draugystės pabaigą, kai su geriausia drauge tenka varžytis dėl trokštamo vaidmens spektaklyje. Bet Gilė negali nutuokti, kuo pasibaigs mamos ryšys su vyru, pramintu Kurmiu, ir kas laukia prasidėjus 2000-iesiems…

„Kad mane pamatytum“ – septintoji Australijoje gyvenančios prozininkės Akvilinos Cicėnaitės knyga. Tai istorija apie dideles ir mažas pabaigas, apie saulės užtemimus ir laipiojimus pro langą, apie teatrą, šeimos dramą ir truputį – apie meilę.

Akvilina Cicėnaitė – rašytoja, vertėja, knygų paaugliams ir suaugusiesiems autorė. Trys jos kūriniai nominuoti Metų knygos rinkimuose, apysaka „Niujorko respublika“ pelnė IBBY premiją už geriausią metų realistinės prozos kūrinį paaugliams, laimėjo 2014 m. skelbtą Paauglių ir jaunimo literatūros konkursą, buvo išrinkta viena kūrybiškiausių 2015 m. knygų. 2017 m. išleistas pirmasis romanas suaugusiesiems „Tylos istorija“.

Mūsų partneriai ir rėmėjai