Kiti Albio Braito pasauliai

Autorius:
Christopher Edge
Iliustruotojas:
Ugnė Rudinskaitė
Vertėjas:
iš anglų kalbos vertė Diana Gancevskaitė
Leidėjas:
Debesų ganyklos
Metai:
2018
Puslapiai:
202
ISBN:
978-609-473-088-7

Knygoje „Kiti Albio Braito pasauliai“ susipina mokslo žinios, įdomios ir linksmos istorijos, humoras ir nuoširdumas. Tai istorija apie berniuką, kuris ieško savo mamos… paralelinėje visatoje.

Stivenas Albis Braitas gyvena normalų padūkusio berniuko gyvenimą. Tas gyvenimas normalus tiek, kiek jis toks gali būti gyvenant su tėvais astrofizikais, kurie pavadino savo sūnų mėgstamiausių mokslininkų Stiveno Hokingo ir Alberto Einšteino garbei.

Tačiau kai Albio mama miršta nuo vėžio, jo pasaulis griūva. Jo mokslininkai tėvai iki tol turėdavo atsakymus į visus klausimus… Dabar tėtis paaiškina Albiui, kad mama vis dar gali būti gyva paralelinėje visatoje ir Albis supranta, jog privalo ją surasti. Taigi apsiginklavęs dėže, mamos nešiojamuoju kompiuteriu ir bananu Albis susiruošia į nenuspėjamą kelionę laiku ir erdve.

Žinoma, kai po skirtingus pasaulius šuoliuoji pirmą kartą, sudėtinga iš karto rasti tą, kurio ieškai. Savo kelionėje Albis sužino daug stebinančių dalykų apie save ir mūsų visatą (visatas?) ir susiduria su sudėtingiausiais gyvenimo klausimais.

„Kiti Albio Braito pasauliai“ – skaudi, juokinga, šilta ir neįprasta nuotykių istorija visiems, kurie kada nors buvo smalsūs.

Anglų rašytojo Christopher Edge knyga paaugliams „Kiti Albio Braito pasauliai“ 2017 metais buvo nominuota Karnegio medaliui ir laimėjo Brilliant Book Award apdovanojimą.

Kristoferis Edžas (Christopher Edge) yra knygų vaikams ir paaugliams autorius, pelnęs daugybę apdovanojimų. Jo knygos verčiamos į daugiau nei 20 kalbų.

Mūsų partneriai ir rėmėjai