Mažasis laiko vagis

Autorius:
Nathalie Minne
Vertėjas:
iš prancūzų kalbos vertė Lina Rimkuvienė
Leidėjas:
Burokėlis
Metai:
2015
Puslapiai:
29
ISBN:
978-609-95650-7-1

Kaip vaikams kalbėti apie tokį neapčiuopiamą dalyką kaip laikas?

Mažo berniuko kasdienybę pakeičia pažintis su mergaite. „Ateik į aikštę ketvirtadienį po mokyklos, penktą valandą,“ – sakoma laiške, kurį jis gauna nuo naujosios savo draugės. Belaukdamas susitikimo su ja, berniukas visai kitaip pradeda suvokti laiko tėkmę. Kad žinotų, kada vėl pamatys savo draugę, jis turi išmokti pažinti valandas, savaitės dienas ir metų laikus.
O laukti taip ilgu…

„Laukti buvo likę nedaug, bet atrodė, kad laikas ėmė slinkti dar lėčiau. Sekundės dunksėjo lėtai, tarsi didžiulė žiemos šalčio užmigdyto lokio širdis. Miegas neėmė ir jis žiūrėjo, kaip nakties danguje sukasi žvaigždės. Buvo naktis prieš ketvirtadienį. Ketvirtadienis bus rytoj.“

Knygelėje „Mažasis laiko vagis“ poetiškai svarstoma apie tai, ką reiškia laukti, duoti sau laiko išklausyti kitą žmogų ir užmegzti gražią draugystę, apie tai, koks ilgas būna laukimas ir koks trumpas atrodo kartu praleistas laikas.

Poetiškas talentingos prancūzų grafikės Nathalie Minne albumas apie bėgantį laiką ir bundančius jausmus. Skaisčių spalvų ir geometrinių formų iliustracijomis iliustruota neįprasto ir originalaus formato knyga kviečia svajoti ir kitaip pažvelgti į mus supantį pasaulį.

 

Mūsų partneriai ir rėmėjai