Mergaitė, kuri laivą pasidarė ir Pasakų šalį apiplaukė

Viršelio dail. Ana Juan
Autorius:
Catherynne M. Valente
Iliustruotojas:
Ana Juan
Vertėjas:
iš anglų kalbos vertė Vytautas Stankus
Leidėjas:
Tyto alba
Metai:
2015
Puslapiai:
325
ISBN:
978-609-466-112-9

Catherynne M. Valente (Ketrin M. Valenti, g. 1979 m.) – JAV Meino valstijoje gyvenanti romanų ir eilėraščių rašytoja. Populiariausios jos knygos – trys istorijos apie nelengvo ir karšto būdo mergaitę Rugsėję ir jos nuotykius Pasakų šalyje. Į šią šalį galite patekti ir jūs!

Niekad nesiskųskite, kad jums nuobodu, nes nutiks kaip vienuolikametei Rugsėjei is Omahos, kuriai taip įgriso gyventi su tėvais, kad galiausiai Žaliasis vėjas, atskridęs ant dėmėtos leopardės, išnešė ją į Pasakų šalį. O ten – keisčiausios taisyklės ir nuotykiai. Fėjos ir raganos, muilo golemė, nakvišos ir daugybė kitų gyventojų. Jie draugai ar priešai? Rugsėjė turi suprasti, kur pateko, kaip elgtis, ką valgyti ir ką veikti šalyje, kur niekas neatrodo taip, kaip įprasta. Ir dar: pasirodo, Pasakų šalį ištiko bėda. Vietoj Gerosios Karalienės Dedešvos šalį dabar valdo negailestinga Markizė, kuri daro, ką tik nori. Pavyzdžiui, uždraudžia kakavą ir surakina visų skraidančių būtybių sparnus…

Gyventi darosi nebeįmanoma, naujiesiems Rugsėjės draugams gresia vis didesni pavojai. Ir tik mergaitė gali stebuklingame miške rasti daiktą, kurio reikia Markizei. Jei neatneš jo laiku, – kentės visa Pasakų šalis. Ir Rugsėjė leidžiasi į keisčiausią savo gyvenime kelionę.

Tai pašėlusi istorija apie drąsią, smalsią ir protingą mergaitę, kurios nuotykiai prasidėjo pačią nuobodžiausią gyvenimo dieną.

Mūsų partneriai ir rėmėjai