Septynios miegapelės lovelės

Autorius:
Marco Somà, Susanna Isern
Iliustruotojas:
Marco Somá
Vertėjas:
iš ispanų kalbos vertė Gitana Irnienė
Leidėjas:
Nieko rimto
Metai:
2021
Puslapiai:
34
ISBN:
978-609-441-747-4

Kai Žaliąjį mišką apkabina vakaras, mažoji Miegapelė ima žiovauti.

Vos prašvitus Triušis liuoksi gamintis pusryčių ir… Miegapelė lyg niekur nieko pučia į akį jo morkų dėžėje!

– Atsiprašau, Triuši! Vakar niekaip neužmigau ir nutariau pabandyti kitoje lovelėje, – pramerkusi akį taria ji.

Ir taip kas naktį: Miegapelė buvo užsnūdusi ir Lokio bate, ir Vėžlio akinių dėkle, Pelės laikrodžio su gegute namelyje, Voverės gramofone…

Girios žvėreliai iš pradžių nė neįtaria, kad Miegapelei tiesiog labai baisu miegoti vienai. Laimei, draugai tuo ir ypatingi – jie visada pasiūlys išeitį!

„Septynios Miegapelės lovelės“ – jautri ir subtiliai iliustruota paveikslėlių knyga, tinkama vartyti ir skaityti ne tik prieš miegą. Mažoji Miegapelė nepaliauja stebinti Žaliojo miško gyventojų – kas naktį ši užsnūsta vis kitoje neįprastoje vietoje. Žvėreliai, prašydami Miegapelės daugiau jų negąsdinti ir miegoti savo lovelėje, neįvertina, jog mažylei tokia svarbi jų draugija ir šiluma. Juk gali būti taip baugu miegoti vienai…

Susanna Isern – ispanų kilmės JAV rašytoja ir vaikų psichologė, sukūrusi daugiau nei 60 knygų vaikams, išverstų į daugybę užsienio kalbų. Vaikystėje mylimiausias rašytojos pomėgis buvo lakstyti gamtoje, atrasti spalvingiausius vabzdžius ir padėti sergantiems ar nykstantiems gyvūnams. Jau tada miško gyventojai pradėjo jai šnabždėti įdomiausias istorijas, kurias Susanna suskubdavo užrašyti. Autorės kūryba 2013 m. „Moonbeam“ vaikų knygos apdovanojimuose įvertinta sidabro medaliu.

Šią paveikslėlių knygą puošia pripažinto italų iliustruotojo Marco Somà dailė. Jo darbai itin vertinami visoje Europoje – 2011, 2013, 2014 ir 2016 metais Marco Somà iliustracijos buvo  išrinktos ir eksponuojamos prestižinėje Bolonijos knygų mugėje. Jis taip pat priklauso Italijos iliustruotojų asociacijai.

Mūsų partneriai ir rėmėjai