Slapti Erškėtrožių kalvos žirgai

Autorius:
Megan Shepherd
Iliustruotojas:
Levi Pinfold
Vertėjas:
iš anglų kalbos vertė Rita Bakanienė
Leidėjas:
Nieko rimto
Metai:
2021
Puslapiai:
238
ISBN:
978-609-441-786-3

Aš turiu paslaptį.

Tik nieko nesakysiu Beniui ir kitiems berniūkščiams.

Bet tau aš pasakysiu.

Štai kokia mano paslaptis: Erškėtrožių kalvos ligoninėje veidrodžiuose gyvena sparnuoti žirgai.

Galėtum pagalvoti, kad Erškėtrožių kalvos ligoninė – tokia pati kaip ir kitos gydymo įstaigos. Čia nuo sunkios ligos sveiksta vaikai, o juos prižiūri rūpestingos vienuolės. Tačiau Erškėtrožių kalvos ligoninės pastatas kadaise buvo tikrų tikriausi princesės rūmai, kurių veidrodžiuose gyvena stebuklingi sparnuoti žirgai.

Atrodo, kad didinguosius gyvūnus mato tik Emalina. Tad ji vienintelė gali padėti Kibirkštėlei – gražuolei kumelei sužeistu sparnu, per klaidą patekusiai į mūsų pasaulį ir negalinčiai grįžti namo pas kitus žirgus veidrodžiuose.

Emalina gauna laišką nuo paties Žirgų valdovo, kuris prašo jos pagalbos. Kad išgelbėtų Kibirkštėlę nuo ją medžiojančio pikto juodo ristūno, mergaitė turės sukurti stebuklingą spalvų skydą. Tačiau ne taip lengva rasti ryškiaspalvių daiktų pilkame ir niūriame pasaulyje, kur siaučia Antrasis pasaulinis karas ir negailestingos ligos.

Tai įkvepianti ir giliai širdį paliečianti istorija, kurioje pinasi skaudi realybė, vaikiškos fantazijos ir tikrų tikriausi stebuklai – jei tik gali jais patikėti.

 

 

Mūsų partneriai ir rėmėjai