Slieko pasaka

Autorius:
Rimantas Černiauskas
Iliustruotojas:
Viktorija Ežiukas
Leidėjas:
Alma littera
Metai:
2023
Puslapiai:
95
ISBN:
978-609-01-5789-3

Ar girdėjot? SENSACIJA!

Mokytojams vaikai įgriso iki gyvo kaulo! Susirinkę direktoriaus kabinete jie nutaria – GERIAUSIA MOKYKLOJE, KAI NĖRA VAIKŲ. Be jų ramiau ir švariau, niekas nebėgioja, nekelia dulkių, nereikia vėdinti klasių. Mokytojai padarys viską, kad daugiau mokykloje nepasirodytų nė vienas mokinys. Nei vaikas. Nei sliekas. Net voras.

Spęs spąstus, kas duobes, užsibarikaduos mokykloje. Mokytojams fantazijos netrūksta, bet… ar jiems pavyks kaip nors sustabdyti žinių ištroškusius vaikus ir sliekus?

Labai juokinga ir šmaikšti istorija, kurią bent vieną dieną tikrovėje patirti norėtų kiekvienas mokinys!

Rimantas Černiauskas (1950–2011) rašė ir vaikams, ir suaugusiesiems. Iš pradžių vaikams kūrė realistiniu stiliumi, o vėliau ėmė rašyti humoro ir netikėtų nuotykių kupinas knygas, artimas nonsenso stilistikai. Šios knygos sulaukė nemažai skaitytojų ir vaikų literatūros kritikų dėmesio.

Knygą iliustravo jauna perspektyvi dailininkė Viktorija Ežiukas. Baigusi Vilniaus dailės akademiją ji susidomėjo komiksais, animacija ir knygų iliustravimu. Dailininkė yra iliustravusi Indrės Šalčiūtės knygą „Lelijos nuodija miestą“ bei Evelinos Daciūtės knygas „Kas pažįsta Šmikį Bilbą“ ir „Geriausia gimtadienio dovana“.

 

 

 

 

Mūsų partneriai ir rėmėjai