Vilnius. Vija ir Meška miestinėja: miesto gidas

Autorius:
Rūta Norkūnė, Asta Kulikauskaitė
Iliustruotojas:
Asta Kulikauskaitė
Leidėjas:
Alma littera
Metai:
2020
Puslapiai:
83
ISBN:
978-609-01-4239-4

Kviečiame vaikus ir suaugusius miestinėti Vilniuje – smalsiai dairytis aukštyn ir žemyn, tyrinėti miesto paslaptis ir legendas, atrasti svarbiausias senamiesčio ir kitų rajonų vietas, meno ir istorijos objektus. Nuotaikingoje kelionėje po Lietuvos sostinę jus lydės mergaitė Vija ir išdykusi jos šunytė Meška. Ar miesto gatvėse jums pavyks surasti pasislėpusią Mešką?

„Vilnius. Vilija ir Meška miestinėja“

  • Skatina pastabumą ir žadina smalsumą
  • Supažindina su turtinga Vilniaus istorija
  • Moko suprasti Vilnių kaip daugiakultūrį ir daugiasluoksnį miestą
  • Skatina pažinti ne tik sostinės Senamiestį, bet ir naujus rajonus
  • Pateikiami puikūs maršrutai skubantiems miestinėtojams
  • Patogaus formato knygą galima pasiimti kartu į miestinėjimus po Vilnių

Rūta Norkūnė – kūrybinga gidė ir edukatorė, viena iš „Idėjų karalystės“ įkūrėjų, arba tiesiog – Vilniaus istorijų pasakotoja. Ji veda ekskursijas vaikams ir suaugusiems. Laisvalaikiu Rūta skaito knygas, piešia, keliauja, gamina maistą, o labiausiai mėgsta miestinėti su savo smalsia garbane augintine – didžiuoju pudeliu Frėja, kuri mielai atsišaukia ir Meškos vardu.

Dailininkė Asta Kulikauskaitė-Krivickienė tapo paveikslus, iliustruoja vadovėlius ir knygas vaikams. Laisvalaikiu ji be galo mėgsta keliauti, o atrastas vietas perkelia į eskizų bloknotą. Iliustruodamą šią knygą Asta kartu su knygos veikėjais vaikštinėjo po įžymiausias Vilniaus vietas, kiemus ir užkampius, iš paukščio skrydžio stebėjo senuosius bokštus.

Mūsų partneriai ir rėmėjai