Geriausių 2020 m. knygų vaikams ir paaugliams nominantų paskelbimas (vaizdo įrašas)

2021 m. gegužės 07 d.
Tarptautinės vaikų ir jaunimo literatūros asociacijos (IBBY) Lietuvos skyrius, kasmet teikiantis premijas už geriausias knygas vaikams ir paaugliams bei vaikų literatūros tyrimus ir sklaidą, gegužės 7 d. 12 val. paskelbė 2020 m. premijų nominantų sąrašą.

Taip norima atkreipti dėmesį į pačias vertingiausias metų knygas bei padėti skaitytojams nepasiklysti jų gausybėje. Skelbiami geriausiųjų sąrašai gali tapti kelrodžiu ieškantiems gerų ir specialistų pripažintų knygų vaikams ir paaugliams.

Premijos (iš viso aštuonios) kasmet teikiamos geriausių ir reikšmingiausių vaikų ir paauglių knygų rašytojams, iliustruotojams, vertėjams. Viena premija skiriama ir už vaikų literatūros tyrimus ar aktyvų skaitymo skatinimą. Daugiau apie premijas skaitykite čia: Geriausių metų knygų vaikams ir paaugliams premijos.

Premijų laureatai paaiškės gegužės pabaigoje per iškilmingą ceremoniją Lietuvos nacionalinėje bibliotekoje. IBBY Lietuvos skyriaus geriausių metų knygų apdovanojimai bus teikiami dvidešimt devintą kartą.

Nominantus paskelbė IBBY Lietuvos skyriaus pirmininkė Inga Mitunevičiūtė.

Transliacijos įrašą rasite „Youtube“ kanale.

 

Mūsų partneriai ir rėmėjai