#IBBYVaikamsKarantine: Eglė Gudonytė skaito Aido Jurašiaus knygos „Pypas ir jo nutikimai“ ištraukas

2020 m. gegužės 11 d.
IBBY Lietuvos skyrius, vienijantis 188 narius, tarp kurių rašytojai, iliustruotojai, leidėjai, mokytojai, bibliotekininkai ir daugelis kitų, reaguoja į susidariusią situaciją, kai daug vaikų turi leisti laiką namuose, negali lankytis bibliotekose ir jų pamatinė teisė į prieinamą kultūrą gali būti apribota, vienijasi ir skelbia įrašus, kuriuose IBBY priklausantys rašytojai dalijasi savo kūryba, leidėjai siūlo nuolaidas, bibliotekininkai skaito knygas.

Mokytojus, bibliotekininkus, tėvus kviečiame skaityti IBBY skelbiamus įrašus apie įvairius rašytojus,  žurnalo „Rubinaitis“ archyvą ir žiūrėti projekto „Pokalbiai apie vaikų literatūrą“ bei kitus svetainėje skelbtus vaizdo  įrašus.

Linkime, kad vaikų, jų tėvų bei mokytojų priverstinis laikas namuose būtų kiek galima sklandesnis!

Džiaugiamės galėdami paskelbti, kad prie #IBBYVaikamsKarantine iniciatyvos prisijungė Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka ir dalis įrašų, kuriais dalijamės, bus nufilmuoti profesionaliai!

Pirmuoju tokiu – Eglės Gudonytės skaitomomis ištraukomis iš Aido Jurašiaus knygos „Pypas ir jo nutikimai“ – galite mėgautis čia:

Mūsų partneriai ir rėmėjai