#IBBYVaikamsKarantine: leidėjai siūlo nemokamas knygas ir nuolaidas

2020 m. kovo 23 d.
IBBY Lietuvos skyrius, vienijantis 184 narius, tarp kurių – rašytojai, iliustruotojai, leidėjai, mokytojai, bibliotekininkai ir daugelis kitų, reaguoja į susidariusią situaciją, kai daug vaikų turi leisti laiką namuose, negali lankytis bibliotekose ir jų pamatinė teisė į prieinamą kultūrą gali būti apribota ir vienijasi ir skelbs įrašus, kuriuose IBBY Lietuvos skyriui priklausantys rašytojai dalysis savo kūryba, leidėjai siūlys nuolaidas, bibliotekininkai skaitys knygas.

Mokytojus, bibliotekininkus, tėvus kviečiame skaityti ibbylietuva.lt svetainėje skelbiamus įrašus apie įvairius rašytojus,  žurnalo „Rubinaitis“ archyvą ir žiūrėti projekto „Pokalbiai apie vaikų literatūrą“ bei kitus svetainėje skelbtus vaizdo  įrašus.

Linkime, kad vaikų, jų tėvų bei mokytojų priverstinis laikas namuose būtų kiek galima sklandesnis!

Reaguodami į situaciją, knygų vaikams leidėjai siūlo nemokamas knygas, nuolaidas ir knygų pristatymą į namus. Siūlome pasinaudoti šių leidyklų pasiūlymais:

  • Leidykla „Tikra knyga“ dalį knygų siūlo skaityti nemokamai: https://tikraknyga.lt/produkto-kategorija/elektronines-knygos/, taip pat suteikia 20 proc. nuolaidą knygoms, perkantiems internetu su pristatymu į namus: https://tikraknyga.lt/.
  • Leidykla „Debesų ganyklos“ suteikia 20 proc. nuolaidą visam krepšeliui apsiperkant už 30 Eur ir daugiau. Tai galioja visoms knygoms  terrapublica.lt, kur yra visas „Debesų ganyklų“ asortimentas vaikams ir jaunimui.
  • Knygynų tinklas „Pegasas“ skelbia akciją, kurios metu tris leidyklos „Alma littera“ vaikų ir jaunimo literatūros knygas gali įsigyti už dviejų kainą. Elektroniniame knygyne išsirinkite tris labiausiai patikusias, o mažiausiai kainuojančią knygą gausite dovanų. Knygų, kurioms galioja specialus pasiūlymas, sąrašą rasite čia: ly/daugiauknygu.

 

Mūsų partneriai ir rėmėjai