#IBBYVaikamsKarantine: Miglė Greičiuvienė skaito Gintaro Kaltenio knygos „Alšis iš Alšėnų“ ištraukas

2020 m. gegužės 12 d.
IBBY Lietuvos skyrius, vienijantis 188 narius, tarp kurių rašytojai, iliustruotojai, leidėjai, mokytojai, bibliotekininkai ir daugelis kitų, reaguoja į susidariusią situaciją, kai daug vaikų turi leisti laiką namuose, negali lankytis bibliotekose ir jų pamatinė teisė į prieinamą kultūrą gali būti apribota, vienijasi ir skelbia įrašus, kuriuose IBBY priklausantys rašytojai dalijasi savo kūryba, leidėjai siūlo nuolaidas, bibliotekininkai skaito knygas.

Mokytojus, bibliotekininkus, tėvus kviečiame skaityti IBBY skelbiamus įrašus apie įvairius rašytojus,  žurnalo „Rubinaitis“ archyvą ir žiūrėti projekto „Pokalbiai apie vaikų literatūrą“ bei kitus svetainėje skelbtus vaizdo  įrašus.

Linkime, kad vaikų, jų tėvų bei mokytojų priverstinis laikas namuose būtų kiek galima sklandesnis!

Džiaugiamės galėdami paskelbti, kad prie #IBBYVaikamsKarantine iniciatyvos prisijungė Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka ir dalis įrašų, kuriais dalijamės, bus nufilmuoti profesionaliai!

Šį kartą kviečiame paklausyti Gintaro Kaltenio knygos „Alšis iš Alšėnų“ ištraukų, kurias skaito režisierė Miglė Greičiuvienė.

Vaizdo įrašas čia:

 

 

 

Mūsų partneriai ir rėmėjai