Iliustruotojai kviečiami dalyvauti Tarptautiniame bežodžių knygų konkurse

2018 m. spalio 29 d.

Iki 2019 sausio 31 d. viso pasaulio iliustruotojai kviečiami dalyvauti šeštajame Tarptautiniame bežodžių, arba tyliųjų, knygų konkurse „Silent book contest 2019“.

Konkurse laukiami niekur nepublikuotų bežodžių knygų projektai, tai reiškia, kad visa istorija turi būti perteikta vien vaizdais. Nėra ribojama nei knygos tema, nei žanras, nei adresato amžius – vertinamas knygų originalumas, istorija ir kt.

Iš visų gautų knygų projektų tarptautinė specialistų komisija atrinks nuo 5 iki 10 finalininkų – jie bus paskelbti artėjant Bolonijos vaikų knygų mugei, kurioje ir bus eksponuojami jų darbai. Konkurso laimėtojas gaus 4500 eurų piniginį prizą, o knygą išleis leidykla „Carthusia Edizioni“.

Nuo 2014 rengiamame konkurse jėgas yra išbandę ir lietuvių iliustruotojai, du iš jų – 2015 m. Lina Mumgaudytė su knyga „The Hunter“ (liet. „Medžiotojas“) ir 2016 m. Aušra Kiudulaitė su knyga „Nothing but an Ordinary Trip“ (liet. „Paprasčiausia kelionė“) – buvo patekę tarp finalininkų.

Konkursą organizuoja Mulaco miestas, Montereggio Paese dei Librai asociacija ir Tarptautinė knygų miestelių organizacija bendradarbiaudami su Bolonijos vaikų knygų muge, IBBY Italijos skyriumi ir kitomis organizacijomis.

Norintiems dalyvauti konkurse, taikomas 50 eurų dalyvio mokestis.

Daugiau informacijos rasite konkurso rengėjų interneto svetainėje https://silentbookcontest.com

Mūsų partneriai ir rėmėjai