Kviečiame skirti 1,2 % paramą IBBY Lietuvos skyriaus veiklai

2023 m. kovo 10 d.
Kviečiame skirti 1,2 proc. sumokėto gyventojų pajamų mokesčio (GPM) paramą IBBY Lietuvos skyriaus veiklai.

IBBY Lietuvos skyrius yra ne pelno siekianti visuomeninė organizacija, išlaikoma asociacijos narių, rėmėjų ir projektų vykdymui iš įvairių šaltinių gautomis lėšomis. Pagrindinė mūsų misija – skleisti profesionalią informaciją apie kokybišką ir meniškai vertingą vaikų literatūrą. Vykdydami šią misiją leidžiame vienintelį Lietuvoje žurnalą apie vaikų literatūrą „Rubinaitis“, kuriame ir administruojame vaikų literatūros informacijos svetainę www.ibbylietuva.lt, kiekvienais metais apdovanojame geriausių knygų vaikams ir paaugliams kūrėjus, vertėjus, dailininkus, organizuojame seminarus ir kitus renginius, pristatome Lietuvos kūrėjus tarptautiniams apdovanojimams.

Kuo daugiau paramos sulauksime iš visuomenės, tuo didesnės apimties bus mūsų veiklos, o patys jausime dar daugiau prasmės ir entuziazmo jas vykdyti.

Dėkojame už kasmet skiriamą  GPM paramą ir kviečiame prisidėti ir šiais metais.

Skirti dalį sumokėto pajamų mokesčio galima pateikiant prašymą (forma FR0512) tik elektroniniu būdu per Valstybinės mokesčių inspekcijos Elektroninio deklaravimo sistemą (EDS). Prisijungti prie sistemos galite čia.

Prašymą skirti paramą galite pateikti iki gegužės 2 d.

Instrukciją „Skiriu gyventojų pajamų mokesčio (GPM) dalį paramai“, rasite čia.

Duomenys, reikalingi pildant prašymo FR0512 formą:

  • gavėjo identifikacinis numeris – 291360490;
  • mokesčio dalies dydis (procentais) – nurodykite, kokią dalį mokesčio skiriate.

Nuoširdžiai dėkojame!

 

 

Mūsų partneriai ir rėmėjai