Kvietimas pradedantiesiems vaikų knygų iliustruotojams dalyvauti šių metų tarptautinėje Bolonijos knygų mugėje

2023 m. sausio 23 d.
Lietuvos kultūros institutas ir Lietuvos leidėjų asociacija organizuoja Lietuvos literatūros ir leidybos pristatymą tarptautinėje Bolonijos vaikų knygų mugėje, kuri šiais metais vyks kovo 6–9 d. Bolonijoje (Italijoje).

Kaip ir kasmet Lietuvos kultūros institutas kviečia karjerą pradedančius vaikų knygų iliustruotojus, norinčius dalyvauti mugėje, teikti pasiūlymus.

Pasiūlymus gali teikti knygų iliustruotojai, kurių darbai dar nėra publikuoti arba yra publikuoti ne daugiau nei trijose knygose.

Iliustruotojai turi pateikti dalyvavimo pasiūlymą, kurį sudaro:

  • trumpas motyvacinis laiškas ir informacija apie planuojamą veiklą ir tikslus mugėje;
  • kūrybinės veiklos pristatymas (porftolio – pdf formatu arba nuoroda į interneto tinklapį).

Pasiūlymus kviečiama siųsti iki vasario 6 d. Lietuvos kultūros instituto projektų vadovei Rūtai Valentaitei el. paštu ruta.valentaite@lithuanianculture.lt

Ekspertų komisija įvertins pateiktus pasiūlymus, o kviečiamas iliustruotojas bus informuojamas tiesiogiai. Iliustruotojas turės galimybę dalyvauti didžiausioje pasaulyje vaikų knygų mugėje Bolonijoje ir susipažinti su karščiausiomis leidybos ir iliustracijos tendencijomis, o taip pat pristatyti savo kūrybą užsienio leidybos specialistams. Lietuvos kultūros institutas padengs kelionės ir apgyvendinimo išlaidas.

Daugiau informacijos apie mugę: www.bolognachildrensbookfair.com

Išsamesnės informacijos teiraukitės: Rūta Valentaitė, tel. +370 659 93824 arba el. paštu ruta.valentaite@lithuanianculture.lt

Lietuvos kultūros instituto informacija

 

 

Mūsų partneriai ir rėmėjai