Leidykla „Baltos lankos“ kviečia dalyvauti konkurse

2021 m. sausio 21 d.
Mielos mamos, tėčiai, kiti šeimos nariai ir artimieji – visiems jums teko sekti žinomas ar pačių sugalvotas pasakas savo mažyliams. Prisiminkite šią patirtį ir užrašykite trumpą (iki 400 žodžių) savo pačių sukurtą istoriją 3–6 metų vaikui.

Leidykla „Baltos lankos“ atrinks ir apdovanos tris geriausias istorijas: pirmosios vietos nugalėtojui bus skirta 1 000 EUR piniginė premija, antrosios ir trečiosios vietų nugalėtojams – po 500 EUR piniginės premijos. Leidykla įsipareigoja bent vieno iš nugalėtojų rankraštį iliustruoti, parengti spaudai ir išleisti atskira knygele.

Savo kūrinius reikia siųsti leidyklai el. paštu: leidykla@baltoslankos.lt iki šių metų vasario 15 dienos (imtinai). Laiške būtinai nurodykite savo vardą, pavardę ir kontaktinį telefoną. Nugalėtojai bus paskelbti vasario 28 d., renginio „Knygų savaitė“ paskutinę dieną.

Atsiųsdami konkursui kūrinį, konkurso dalyviai sutinka, kad pirmosios, antrosios ir trečiosios vietos laimėjimo atveju jų vardai ir pavardės bei konkursui atsiųsti kūriniai būtų skelbiami viešuose pranešimuose apie nugalėtojus, taip pat spaudoje, internete, radijuje ir per televiziją, tiek audio-, tiek elektronine ir spausdintine formomis; jų konkursui atsiųstų kūrinių visos autorių turtinės teisės būtų laikomos suteiktomis išimtinai leidyklai „Baltos lankos“ ne trumpesniam nei trejų metų laikotarpiui. Su konkurso laimėtoju leidykla pasirašys autorinę licencinę sutartį.

Leidyklos „Baltos lankos“ informacija

 

Mūsų partneriai ir rėmėjai