Lietuvos atstovai dalyvaus tarptautiniame festivalyje „Knygų arsenalas“

2021 m. birželio 23 d.
Birželio 25–27 dienomis Kijeve vyks tarptautinis festivalis „Knygų arsenalas“, kuriame dalyvaus ir Lietuvos atstovai. Tarp jų – iliustruotoja Aušra Kiudulaitė.

A. Kiudulaitė birželio 27 d. ves dvi meistriškumo pamokas iliustruotojams: „Kuri spalva yra tavo laimė?“ ir „Kaip sėkmingai debiutuoti: nuo klaidų iki knygos išleidimo“. Prieš tai – birželio 25 d. Taraso Ševčenkos bibliotekoje, o 26 dieną Arsenale – dailininkė ves kūrybines dirbtuves vaikams.

A. Kiudulaitės ir Evelinos Daciūtės knygą „Laimė yra lapė“ (ukrainiečių k. „Щастя – це лисичка“) Ukrainoje 2020-aisiais išleido „Knigi – XXI“. Knygą į ukrainiečių kalbą išvertė Vladyslavas Zhurba, vertimą finansavo Lietuvos kultūros institutas.

„Knygų arsenalas“ – tai kasmetinis literatūrinis renginys, kuriame Lietuvos kultūros institutas nuo 2016 m. pristato Lietuvos knygų autorius ir jų naujausius Ukrainoje išleistus kūrinius.

Festivalio „Knygų arsenalas“ programą ir daugiau informacijos apie renginius rasite organizatorių interneto svetainėje https://book.artarsenal.in.ua

Parengta pagal Lietuvos kultūros instituto informaciją

Mūsų partneriai ir rėmėjai