Vaikų rašytojui Tomui Dirgėlai įteikta 2021 metų Kultūros ministerijos premija

2021 m. gruodžio 21 d.
Kultūros ministras Simonas Kairys įteikė šių metų Kultūros ministerijos premijas labiausiai įvairiose srityse nusipelniusiems kultūros ir meno darbuotojams, kūrėjams.

Premija už geriausias kultūrinės edukacijos veiklas vaikams įteikta vaikų rašytojui Tomui Dirgėlai, kuris skaitymu ir knygomis sudomina pačią įvairiausią auditoriją, net ir tuos vaikus, kurie nėra itin aktyvūs skaitytojai. Laureatas ne tik rašo knygas, bet ir kuria visą knygos, skaitymo, bendravimo apie knygas kultūrą.

Sveikindamas laureatus kultūros ministras linkėjo, „kad tai, ką jūs kasdien darote, liktų ne tik istorijai, bet ir šiandienai, kad pasiektų ir tą, kuris pats žengia jūsų link, ir tą, kurio link pirmąjį žingsnį žengiate patys“.

Kultūros ministerijos teikiama premija už geriausias kultūrinės edukacijos veiklas siekiama skatinti kultūrinę edukaciją ir jos sklaidą Lietuvoje. Kasmet skiriamos 3 premijos. Po vieną premiją skiriama už geriausias veiklas, skirtas 0–13 metų vaikams, 14–29 metų jaunimui ir mokymuisi visą gyvenimą (asmenims nuo 30 metų).

Parengta pagal Kultūros ministerijos informaciją

 

 

Mūsų partneriai ir rėmėjai